Close

1. júla 2018

Tvrďák Bratislava 2018

Hmm, čo ešte napísať k behu, ktorý to u mňa celé odštartoval, vďaka ktorému som vlastne aktívnejšie behať začal a vďaka ktorému OCR milujem. Tak ako každý rok som na počesť tejto akcie zvolil slávnostný outfit v podobe košele s kravatou (viď foto), vďaka ktorému mám po trati ja, pretekári a diváci o zábavu postarané. Oproti predchádzajúcim ročníkom pribudli na cca 6km trati nejake ľahšie prekážky, napr. plávanie, fúrik, dokopy ich bolo myslím 27. Čo viac, o rok sa vidíme v areáli vodných športov opäť! ?
Ďalej už nováčik v OCR, Martina ktorú k behu ukecal brat Kajco s priateľkou Gabikou

(KELSO)

Prvé OCR! Čo by som neurobila pre rodinu, keď ma ukecáva do tímoveho behu na Tvrďák Bratislava. Tak som súhlasila, že prečo nie, však aspoň konečne skúsim pretek tak ospevovaný jedným členom nášho tímu (rozumej Kelso). ?

Pocity pred pretekom sú ako pred každým iným, tešíš sa, kedy už bude po ňom a dáš si to pivo. ? Celkové emócie z preteku boli zmiešané. Miestami sme sa smiali s Gabikou, že niekomu ideme stavať dom, keďže fúrikovanie, lopatovanie a prenašanie dreva do krbu bolo veľmi zábavné. Miestami bahenné kúpele v Piesťanoch, no pre mňa najkrašia časť preteku bol samotný beh medzi prekážkami. Až na zopár prekážok, pretek nebol náročný, jediné čo bolo nepríjemné, že som bola celý čas mokrá a tým padom mi bola celý čas zima. Poučenie z preteku: čo najmenej oblečenia a nedávaj si bavlnu! ? …možno niekedy ešte jeden pretek skúsim.

Martina