Close

24. septembra 2016

Triatlon pre všetkých

No a stream nevyšiel 😉  nabudúce to bude musieť zvládať nejaký support.

Ale máme video:

Tak aspoň napíšem ako bolo: parking horší, zvládli sme.  Zaregistrovali sme sa na poslednú chvíľu a  ukecali mon nech do toho ide tiež! Na štart za inline sa postavili od nás Peter, Eugen Mon a ja (lubo). Do kategórií sa odvážila vstúpiť ešte jedna dievčina –  čo je veľká škoda lebo naozaj tento triatlon je pre všetkých. Tento rok sa trošku predĺžila trať a plávali sme 400m korčuľovali 13.8km a behali 3.2.

Voda:
Studená ale naša 😉  na začiatok si nás zobrali pod redbull stan a porozprávali nám čo a ako plávať – pochopili sme a hurá do vody 🙂  metóda kraul prsia a znova prsia bola úspešná – neutopil som sa.  Dokonca ani #poslednyzvody nemôžem použiť z vody sme vyplávali v poradí Peter Lubo Mon a Eugen.

Depo korčule:
Najhoršia časť, mokrý sa prezuť a obliecť do dresu (vychytal Eugen ktorý plával v drese a peto ktorý má 3suit) najhoršie bolo obuť korčule potom už len zapnúť dres a nasadiť helmu. Hurá na trať, depo sme opúšťali v poradí Peťo, Mon ja a Eugen.

Korčule:
Pohoda ako vždy dve trošku ostrejšie zákruty v ktorých bol príšerný asfalt ale tam človek nič nevymyslí – aký mali taký dali. Jazdili sa dve kolá. Mne štandartne odišiel chrbát na piatom km, ale snáď sa do večera vráti 😉 (nevrátil je pondelok a bolí :D).

Beh:
Mne to bežalo úplne samé v peknom 5 kovom tempe takže pohoda.

Do cieľa sme došli v poradí: Peťo, Mon, Ľubo a Eugen. 

Výsledky inline a Výsledky bike

Vidíme sa na nightrune 😉

 

Nepodarený stream:

13:02 mon sa rozhodla ze asi ide tiež 

12:55 eugen: vsetko zle, parking 1 km od startu, pristup po polnej ceste, ziadne satne, a to vsetko len za 20e

12:44 – pomaly ale isto idem na miesto štartu – Lubo (@peto tam je od rána)