Close

1. septembra 2016

Šala inline

dsc_0043_2

 

MORAVSKO – SLOVENSKÁ INLINE TOUR 2016 VI. kolo Slovenského Inline pohára 2016 – Tak hovorí stránka

Po Mostrune som sa posunul na korčuliarsku akciu do Šale ktorú pre zmenu robil Marián s klubom Stepné kozy zo Šale (ak teda ešte existujú ako športový klub – poznámka redakcie)

Prihlásil som sa na kategóriu hobby ktorá bola limitovaná kolieskami do 91mm. Pôvodne som chcel ísť na seba KSJ 90mm v deluxe ráme, ale kedže korčule zostali v inline školke siahol som po záložnom riešení – bont semi race s kolami seba white 90mm (k tým sa ešte dostanem) počas mojej registrácie vyštartovala niektorá z detských kategórií a ja som sa šiel pomaly pripraviť.

Na štart sa nás postavilo pár (19), Nino ako obhajca hobby kategórie v drese korčule.com, Michal Golej ktorého sme už stretli na Slovakia ringu a podľa štartovky aj Igor Bašnák ktorý sa nás/mňa držal až do konca. Štartovacej pištole sa zmocnila Mon a potom si jej ju nikto nedovolil zobrať :D. Pretek začal pre mňa dosť nezvyčajne a to úvodným rozjazdom po rovinke (áno mám najradšej štarty a rád to potom rozdýchavam polku preteku)  kde nám Marían robil sprievodného korčuliara.  Po prvej zákrute sa štartové pole roztrhalo a šli sme sa voziť. Majo aká a  safety car odišiel pred cieľovou rovinkou a šli sme sa voziť. Po prvom kole som oľutoval, že som si na hobby kategóriu nevzal predsa len ten dres a teda hlavne vodu – takže s pocitom sahary v ústachsme sa tam striedali traja na špici a kolá pomaly ubiehali. Na finishovej lajne zazvonil zvonec a šlo sa ešte jedno bonusové kolo 🙂 ale kedže som vypustil už predtým bolo mi to jedno 🙂 a poradie zostalo nezmenené.

Na polmaratóne už bolo všetko v poriadku, kde od nás štartovali: Dušan Čičmanec, Peter Ambrus a Eugen Dubec.

Polmaratón:

Pořadí
Stč.
Jméno Příjmení
Ročník
Klub / město
Kategorie
Vkat
5
222
Dušan Čičmanec 1982 i-riders.sk M30 1
7
223
Peter Ambrus 1983 i-riders.sk M30 3
37
227
Eugen Dubec 1956 I-RIDERS.SK M60 4

Hobby: 

3
193
Ľubomír Dait 1986 i-riders.sk