Mostrun 2016

prevsetkych_logo

Do Mostu pri Bratislave sme sa vybrali s Mon (a teda ja Ľubo) pozrieť, čo si to na nás Saša s kamošmi z Humanbase pripravili.

Registáciu sme stihli len tak tak(boli sme ešte vrátiť autá do Auto-Impex z bratislava-inline), no pred štartom sme mali aj kúsok času na rozklus. Bolo naozaj teplo a v nohách bolo ešte cítiť OTKD a možno aj kúsok z piatkového korčuľovania.
Nič to nemenilo na situácii, že sme si z ponuky 6 alebo 12km vyvbrali variantu A – čiže jedno kolo. Pre bežcov milujúcich tropické podmienky bola za cieľovou páskou pripravená otočka do kola druhého.

Štart bol pod veľkou Red Bull bránou, odkiaľ sa bežalo k jazeru (alebo tak) po prašnej ceste so štrkom, sem-tam nejakou jamou, ale nič nebezpečné tam nebolo :). Na 3,3 km bolo z diaľky vidieť veľkú nafukovaciu Kenzel bránu a dobrovoľných hasičov z Mostu, ktorí hasili rozpálených bežcov. (a keďže som prepálil hneď prvý kilometer, bolo čo hasiť – ako vždy). Potom sa ešte kúsok pobehlo a na cieľovej rovinke bolo vidieť bránu z cca 1,5km tak sa dali pekne rozložiť zvyšné sily. Po dobehu bola medaila, voda, banán a priateľská atmosféra. Vyzdvihujem pána, ktorý si pred domček postavil stoličku a bežcom nechal voľnú predzáhradku 🙂

Mon na krásnom druhom mieste v kategórii
A ja som sa nejak doplazil 🙂

 

PoradieČísloMenoNár.Roč.KlubKategórieČasStrata
16148detail pretekára HURBANOVA MonikaSVK1987i-riders.sk2. /  Ženy 26-35 rokov0:26:460:04:23
19149detail pretekára DAIT ĽubomírSVK1986i-riders.sk9. /  Muži 26-35 rokov0:28:030:05:40

 

Garmin Mon

Garmin Lubo